Naše realizace

Za bezmála 20 let praxe v oboru výroby a montáže venkovních i vnitřních bazénů jsme realizovali mnoho projektů a máme řadu spokojených klientů. Spolupracujeme zásadně se zkušenostmi prověřenými výrobci bazénového příslušenství. V posledních letech se věnujeme rovněž rekonstrukcím starších bazénů s kvalitními základy, zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Realizovali jsme rovněž různé typy zastřešení včetně navíjecích zařízení. Navrhli a instalovali jsme solární ohřevy a další druhy vytápění bazénové vody, bazénové příslušenství (úpravu vody pomocí mírně slané vody, ionizování vody, UV lampy, bezchlórovou úpravu vody). Věnovali jsme se i dalším bazénovým doplňkům jako jsou vodní atrakce, skluzavky ... atd.

Realizace bazénů a zastřešení

Naše realizace

Zabýváme se na výrobou, montáží ale i rekonstrukcí venkovních a vnitřních bazénů. Spolu s dodávkami bazénů řešíme zastřešení, lamelové zakrytí, ohřev a filtraci vody a jiné bazénové doplňky jako osvětlení, protiproudy, trysky a pod. Při realizaci bazénu klademe důraz zejména na jeho funkčnost, dlouhou životnost, minimální náklady na údržbu a pěkný vzhled bazénu a jeho okolí.

Níže si můžete prohlédnout některé námi realizované projekty.

více >
 

Použité technologie

Použité technologie

Při našich realizacích implementujeme špičkovou a moderní technologii. Cílem všech provozovatelů bazénů je křišťálově čistá a nezávadná voda. Toho se v našich realizacích vždy snažíme dosáhnout. Návrh využití technologií podřizujeme řadě okolností a požadavků, aby voda byla nejen vzhledově, ale i kvalitně v pořádku. Nejlépe je voda v bazénu udržována správným ošetřováním a dezinfekcí. K základnímu vybavení bazénu patří technické zázemí, tzv. bazénová technologie, a dále celá řada doplňků používaných dle velikosti a účelu bazénu. Celkový návrh nesleduje jen správnou funkci úpravny, ale i splnění požadavku výměny vody, kdy nepsaným pravidlem je, aby se zhruba za čtyři hodiny protočil celý obsah bazénu.

Níže si můžete prohlédnout některé námi realizované projekty a v nich použité technologie.

více >